Historia shqiptare nga Beteja e Kosoves te protestantet rilindas e socialiste qe i luten Izraelit

Dr. Olsi Jazexhi diskuton me Petro Prodanin disa aspekte te historise se shqiptareve dhe shkaqet pse shqiptaret nuk shkruajne dot akoma historine e tyre. Pse protestantet e sotem luten per Izraelin dhe pse paten sukses ne historine shqiptare.

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne