IMPAKT 105 – Po ikin mjeket. Kush do ti mjekoje shqiptaret?

Gazetarja Denisa Canameti dhe specialisti i shendetit publik Indrit Seferi diskutojne me moderatoren Flutura Kasa mbi largimin e mjekeve dhe infermiereve nga Shqiperia. Diskutohet kriza ne shendetin publik shqiptar dhe masat qe duhet te merren.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne