Shqiperia

Koronavirusi prek administratën, ja institucionet me disa raste pozitive, mes tyre Kryeministria

Koronavirusi ka prekur edhe institucionet më të larta në vend, përkatësisht Kryeministrinë, Ministrinë e Financave dhe disa institucione të tjera qendrore.

“News24” dhe “BalkanWeb” mësojnë se janë identifikuar disa raste të prekur me koronavirus në Kryeministri. Gjithashtu, pozitivë me COVID-19 kanë rezultuar edhe dy gardistë, njëri prej të cilëve është në hyrje të Kryeministrisë./BW

OPINIONE