Kryeministri Edi Rama kujton Skënderbeun: Ka shumë për të humbur nëse…

Kryeministri Edi Rama ka përkujtuar këtë mëngjes Skdënderbeun, e më konkretisht memorialin e heroit kombëtar në Lezhë.

Përmes një fotoje ku tregohet ndryshimi i këtij objekti, si ishte dhe sesi është transformuar në 2014, Rama i ka kërkuar qytetarëve që të mbështesin PS-në edhe për një mandat tjetër, me mesazhin se ka shumë për të humbur nëse socialistët nuk mbajnë timonin e reformave… pa të tjerë në prehër.

Statusi:

MIRËMËNGJES

dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të Memoralit të Heroit tonë Kombëtar, Gjergj Kastrioti, në Lezhë, më 2014 dhe sot

Edhe shumë më shumë mbetet ende për të bërë për Lezhën. Po ka edhe shumë për të humbur, nëse #PartiaSocialiste  nuk mban, pa të tjerë në prehër, timonin e reformave.

Image

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne