Lajmi i fundit/ Po mblidhte manaferra mbytet në rezervuar 10 vjeçari!

Një ngjarje tagjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë Arrëz. Mësohet se në fshatit Iballë, ku 10-vjeçari me iniciale O.K, teksa po mblidhte manaferra bashkë me prindërit  ka rrëshqitur dhe eshte mbytur në rezervuar .

Përpjekjet për ta shpëtuar kanë dështuar pasi fëmija kishte humbur jetën.

Policia mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes së rënde./gazetaimpakt

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne