LSI sulmon ashpër PS/ dështim spektakolar, nuk ndërtuat rrugën e Arbërit, sollët hashash

Deputeti i LSI-së për Dibrën Përparim Spahiu ka sulmuar ashëpr aleatin e tyre qeverisës PS.

Spahiu ka thënë ndër të tjera se nuk ndërtuar rrugën e Arbërit por sillët hashash, dhe ky është një dështim spektakolar.

“Nuk kemi ndërmend të japim zgjedhjet me koncesion. Sepse zgjedhjet janë një pronë e patjetërsueshme e shqiptarëve dhe vota nuk ka çmim! Nuk e ndërtuan Rrugën e Arbrit dhe futën si kompensim hashashin në trojet e Arbrit! Ky është një dështim spektakolar! LSI do ta rikthejë Fondin e Zhvillimit, në një fond të vërtetë zhvillimi të gjithëve sepse ne duam zhvillim dhe jo hashash!” deklaroi ndër të tjera Spahiu,.//Gazeta Impakt

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne