“Luftë” me topa bore, policët gjuajnë hajdutët nga ballkoni i banesës (VIDEO)

Dy policë janë bërë hit në rrjetet sociale, për shkak të një video të pazakontë.
Në videon e publikuar, shihen dy policët që gjuhen me topa bore me hajdutët.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në Irlandë dhe policia i ka ndjekur deri në një bllok banesash, ku më pas kanë filluar të përleshen me topa bore.

Sigurisht nga kjo ngjarje dhe hajdutët kanë gjetur rrugën për të ikur.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne