Bota

“Luftë” me topa bore, policët gjuajnë hajdutët nga ballkoni i banesës (VIDEO)

Dy policë janë bërë hit në rrjetet sociale, për shkak të një video të pazakontë.
Në videon e publikuar, shihen dy policët që gjuhen me topa bore me hajdutët.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në Irlandë dhe policia i ka ndjekur deri në një bllok banesash, ku më pas kanë filluar të përleshen me topa bore.

Sigurisht nga kjo ngjarje dhe hajdutët kanë gjetur rrugën për të ikur.