Mbi Gjirin e Lalzit avionët fluturojnë shumë ulët: Dyshohet për transport droge

Sali Berisha publikoi një video ku duken disa avionë të vegjël që fluturojnë ulët në Gjirin e Lalzit. Misioni i tyre nuk dihet.

Berisha nuk jep më shumë detaje, por ironizoin Edi Ramën duke i quajtur avionët e vegjël në video si “mushkonja”.

Kujtojmë se opozita prej kohësh ka akuzuar qeverinë se po bëhet trafik lëndësh narkotike më avionë të vegjël. Dy avionë të vegjël të mbushur me drogë janë kapur në Ishëm dhe Divjakë dy vitet e fundit.

Statusi i Sali Berishës:

Mushkonjat fluturojnë sot ulet mbi Gjirin e Lalzit! Sb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne