Mesut Ozil trondit Arsenalin para derbit me Liverpoolin

Sipas Goal.com, mesfushori gjerman nuk ka udhëtuar me skuadrën drejtë Liverpoolit pasi është me grip, përcjell Express.

Por, Arsenali ende nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë. Ozil ka shënuar nëntë gola dhe ka asistuar tetë herë në 29 ndeshje këtë sezon.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne