Milioneri rus u hoq si i pastrehe, ata qe e ndihmuan fituan

Ne Rusi transmetohet nje show teliviziv i cili quhet  Milioneri i fshehte.

Ky show kishte pasur nje mysafir special. Behet fjale per milionerin Aleksander Roslijakov , i cili prej 5 ditesh fshehu identitetin e tij te vertete dhe u shnderrua ne nje mesues qe nuk kishte shtepi.

Aleksandari kishte 1000 rubla ose 15 euro per gjithsej 5 dite .

Naten e pare e kaloi ne qendren per te pastrehe Everybodys road, themeluesit e se ciles jane bashkeshortet Deni dhe Elena. Pasi ata e priten mire ne ate qender, Aleksandar vendosi qe ketij cifti ti dhuronte nje vile luksoze qe kushtonte 111 mije euro

Por cifti shtepine qe fitoi e shnderruan ne qender per te pastrehet, ne te cilen tani jetojne 27 persona.

Kater ditet e tjera i kaloi pothuajse ne menyre te ngjashme,  dhe te gjithe ata qe e mirepriten i shperbleu ne te njejten  menyre. http://ideplus.info/

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne