Sport

Ndërron jetë futbollisti 18 vjeçar i Skënderbeut

Një lajm tragjik vjen nga Korça. Ka ndërruar jetën në moshën 18 vjeçare, futbollisti i të rinjve të Skënderbeut.

Ai është Dorjan Tahirllari. Djaloshi vuante prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe megjithë përpjekjen dhe operacionet e zhvilluara nuk ia doli të shënonte golin e jetës.

Mesohet se i riu ka kryer disa operacioni por pa sukses.

/Tpz

OPINIONE

INTERVISTA