Shqiperia

Ndërron jetë në spital shoferi i prokurorit Arian Ndoja

Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arian Ndoja,ndërroi jetë sot në spital.

Ai u plagos gjatë sulmit me armë ndaj prokurorit Arian Ndoja dhe Landi Muharremit, në mbikalimin e Shkozetit, më 1 nëntor.

Prej 1 nëntorit, Maloku ndodhej në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. Për sulmin me armë, policia arrestoi para pak ditësh Redjan Rrajën./exit

OPINIONE