Ngjarje e rëndë në Vlorë, mbytet një grua, dyshime se janë mbytur dhe 2 të tjerë

Trupi i pajetë i një gruaje është nxjerrë në bregun e Zvërnecit, Vlorë mesditën e sotme. Ajo është mbytur në det.

Por duket se lajmet e këqija nuk mbarojnë nga qytetit bregdetar ku paradite u mbyt dhe një fëmijë 14 vjeç.

Policia dyshon se janë mbytur edhe dy persona të tjerë. Uniformat blu janë vënë në kërkim të një fëmijë dhe të një djali 20 vjeç.

Për ta nuk ka asnjë informacion deri tani.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne