Shqiperia

Ngjarje e rëndë te Gjiri i Lalëzit, 26-vjeçari mbytet duke u larë në det

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në plazhin e Gjirit të Lalëzit. Një 26-vjeçar është mbytur duke u larë në det.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 25.08.2020, rreth orës 14:15, tek Gjiri i Lalëzit, shtetasi Z.T., 26 vjeç, banues në Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./BW

OPINIONE

INTERVISTA