Një foshnje e braktisur në oborrin e tij

Sot një foshnjë e gjinisë femërore është lënë në oborrin e një shtëpie në Lagjen e Spitalit në Prishtinë. Burri me inicialet F.S ka treguar për Express se në orën 05:00 të mëngjesit i ka dëgjuar të qarat e një foshnje të braktisur në oborrin e shtëpisë së tij, ai menjëherë e ka lajmëruar rastin në polici.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Qazim Bajraktari” në Prishtinë dhe foshnja është në gjëndje të mirë shëndetsore.

“Shpresoj që fëmiës ti gjindet dikush i familjes. Dhe ai që e ka bërë këtë gjest të merr denimin e merituar”- thotë tutje qytetari që gjeti foshnjën e braktisur në oborrin e shtëpisë së tij.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne