Paralajmëron Blushi: sot bien…

Deputeti i LIBRA-s Ben Blushi, në një status në facebook ka paralajmëruar se sot bien, dërkurrcët, ngjalat dhe merlucët.

“11 prill dita e enverucëve. Sot është 11 prill, dita kur bie Enveri, kur zakonisht bëhen bashkë natyra dhe nderi.
Sot bien enverucët, halat, ngjalat, hardhucët, merlucët dhe derrkucët!”, shkruan Blushi në Facebook.

Kujtojmë se sot gjithashtu mbahet seanca e jashtëzakonshme në kuvendin e Shqipërisë për Vetingun.//Gazeta Impakt

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne