Parisi në alarm, vritet një polic

LAJM I FUNDIT: Raportohet per nje polic te vrare dhe nje i plagosur prane bulevardit Champs Elysees ne Paris. Atentatori rezulton gjithashtu te jete vrare. Per momentin zona eshte e bllokuar nga forcat e policise dhe nuk eshte raportuar me shume info rreth ngjarjes…
Ende nuk dihen shkaqet e nje akti te tille, por jemi ne pritje te me shume informacioneve.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne