Përgjimi i tmerrshëm/ Imer Lala njoftohet se kreu i FRD ka votuar për PD-në, dëgjoni reagimin

Një tjetër përgjim i tmerrshëm është publikuar nga BILD. Imer Lala komunikon me një person të panjohur, i cili e njofton se kreu i FRD ka votuar për Partinë Demokratike bashkë me familjen dhe se vota e tij është kontrolluar dhe verifikuar. Imer Lala shpërthen në të shara. Ky përgjim tregon qartë, se procesi jo vetëm është manipuluar, por krahu i armatosur i Rilindjes ka kontrolluar votat edhe në kutitë e votimit, për t’u siguruar dhe hakmarrë ndaj atyre që nuk kishin ndjekur porosinë e partisë.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne