Shqiperia

Përplasen dy automjete në Fier, ka të plagosur

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Fier, në afërsi të Dermenasit. Mësohet se dy automjete janë përplasur dhe për pasojë ka pasur edhe të plagosur.

Të lënduarit raportohet të jenë jashtë rrezikut për jetën ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.

Po hetohet më tej për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit./tpz

Etiketa