Plagoset me thikë 16-vjeçari në Sukth, i nënshtrohet me urgjencë ndërhyrjes kirurgjikale

Një 16-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Sukth. Ai është identifikuar si Elvin Zira.

16-vjecari eshte transportuar me urgjence ne spital. I plagosuri po i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale.

Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet per plagosjen./tpz

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne