Plani i presidentit Biden per Gazen dhe dizinformimi judeo-amerikan kunder njerezimit

 

Ne videon me siper Olsi dhe Frymezimi diskutojne:

1. Plani ShBA-se per armepushim ne Gaza. Cfare synojne amerikanet me kete plan?
2. Protestat studentore ne ShBA dhe rebelimin e komunitetit nderkombetar kunder gjenocidit izraelit ne Gaza.
3. Gjykaten Nderkombetare te Krimeve dhe padine penale kunder Benjamin Netanjahut nga kryetari ahmedi i kesaj gjykate, Karim Khan.
4 Luftimet ne Gaza me Hamasin dhe sulmet e Hizbullahut kunder Izraelit etj.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne