Shqiperia

“Qytetarët i nxijnë fytyrën Lal Plehut” (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme një video ku duket qartë sesi protestanti Erion Veliaj i mashtron banorët e Unazës së Re.

Postimi i Berishës:

Qytetaret e nxijne fytyren Lal Plehut rracistit qe i quajti “shpellare”, njelloj si dikur Edvini.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Miremengjes!
Shiko sa mashtrues i madh qe eshte ndaj popullit.
Sot ka thene qe ata qe jane pa letra nuk kane paguar taksa ndonjehere,
nderkohe ne i kemi paguar vit per
vit te gjitha taksat vendore. Ka dale bllof me kete video…

OPINIONE