Opinion

Rama “blen” prinderit e Klodian Rashes

Koment nga gazetari investigativ Gjergji Thanasi :
Skenderbeu i Surrelit po kopjon shokun Ramiz. Pas 2 prillit Ramizi mori dhe Driteroin me vete dhe shkoi per ngushellim te familja e Ben Brocit te ekzekutuar nga vartesit e sh. Gramoz. Per te hyre ne familje e per te takuar nan Lijen shpirtpervluar Ramizi perdori si kallauz dajen e Ben Brocit, vellain e nan Lijes. Dajen e kishin rekrutuar BP me material shtrengues nja 14 para se tia vrisnin nipin, Ben Brocin!!!
Babain e mjere e bleu vemja i Bashkise dhe Tan Lamja me premtimin e legalizimit te shtepise!!!!
Babe-ziu nderroi tullat e llacin me gjakun e te birit!
Nga shpirti i uroj te shohe enderra te bukura duke fjetur ne shtepine e legalizuar!!!

OPINIONE