Shqiperia

Rama me krahët hapur, zbulon ‘Toskanën’ në Roskovec, por zbulon edhe detajin ‘e çuditshëm’

Kryeministri Edi Rama zhvilloi ditën e sotme një takim në zonën e Roskovecit në qarkun e Fierit, ku e cilësoi këtë zonë si Toskanën e Shqipërisë.
Mirëpo, një detaj që nuk ishte vënë re është zbuluar nga ish-nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka i cili në një postim rrjetet sociale ka publikuar një foto të kryeministrit Edi Rama dhe e ka shoqëruar me shkrimin: “Pse me antiplumb o “Skënderbe” ?!!!”
Duke ngritur kështu hipotezën e përdorimit të jelekut antiplumb nga kryeministri Edi Rama gjatë ditës së sotme.

OPINIONE