Rama pret ‘mysafirë’, Samir Mane dhe Ben Blushi vizitë në Kryeministri

Biznmesmeni Samir Mane dhe drejtori i Top Channel, Ben Blushi, janë fotografuar nga FaxNews, duke hyrë në derën e pasme të Kryeministrisë. Ata kanë zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama.

Nuk dihet se për çfarë kanë biseduar, biznesmeni dhe drejtori i televizionit kombëtar, me kryeministrin Rama, i cili kohët e fundit gjendet në një presion të madh, për shkak të krizës politike, pas largimit të opozitës nga parlamenti.

Kujtojmë se Blushi, ishte një nga kritikët më të ashpër të kryeministrit Rama, në kohën kur ishte deputet i Partisë Socialiste.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne