Shqiperia

Rama:Vettingu hyn në javën vendimtare

Kryeministri Edi Rama, pas takimit me komisionerin për Zgjerimin, Johannes Hahn, ka postuar në Facebook rezultatet e takimit.

Rama shkruan se kjo javë do të jetë vendimtare për procesin e Vettingut, pasi do fillojnë dëgjesat publike të gjykatësve dhe prokurorëve.

Etiketa