“Shqipëria e fundit në rajon për mbështetjen e qytetarëve dhe biznesit”, Endri Hasa: Propaganda nuk ushqen njerëzit

Ish-deputeti i PD-së, Endri Hasa përmes një statusi në Facebook thotë se Shqipëria është e fundit në rajon për mbështetjen e qytetarëve dhe biznesit.

Sipas tij, propaganda e kryeministrit nuk ushqen qytetarët dhe as ekonominë e vendit.

POSTIMI

Propaganda nuk të ushqen, propaganda nuk e mban gjallë ekonominë. Propaganda ushqen vetëm egon e kllounit 🤡 që kemi në qeveri.

Shqipëria ka mbështetjen më të ulët në rajon për qytetarët dhe bizneset sepse kryeministri ka hall vetëm si të aktrojë në Facebook.

Duhet një qeveri e përgjegjshme dhe pa kllouna 🤡 që të mos mendojë për oligarkët por të mendojë njerëzit dhe bizneset në nevojë.

Edi Rama 🤡 është veçse një #kryeministeriskaduar

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne