Shyhet seanca për Mark Frrokun, gjykata pezullon afatet e paraburgimit

Është shtyrë sërishts eanca ndaj Mark frrokut. Këtë vendim gjykata e ka marrë me kërkesë të avokatit mbrojtës, që sipas tij do kohë shtesë për të përgatitur mbrojtjen.

Po ashtu gjykata ke vendosur të pezullojë afatet e paraburgimit për Mark Frrokun, ndërsa seanca e radhës është caktuar për në 20 prill.

Ish deputeti Mark Frroku rrezikon të dënohet me 25 vite burg.  Prokuroria paraqiti në Gjykatën e Tiranës konkluzionet përfundimtare të hetimit dhe gjykimit.

Gazeta Impakt

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne