Si funksiononte skema e vjedhjes së votave/ Rama në majë të piramidës

Përgjimet e publikuara dje nga gazeta gjermane “Bild” treguan se, vjedhja e votave ishte një operacion i planifikuar dhe i realizuar nën drejtimin e kryeministrit Edi Rama.

Kështu mendon ish deputeti i PD-së Agron Shehaj.

Përmes një postimi në Facebook, ku ka publikuar edhe një foto ku shihet organizimi shtetëror për blerjen e zgjedhjeve, Shehaj shkruan se, çdo gjë ka qenë e mirëorganizuar nga kupola e qeverisë.

“Vjedhje e votave ka qenë një operacion i planifikuar dhe ekzekutuar në mënyrë të koordinuar nën drejtimin e Edi Ramës”, shkruan ish deputeti Agron Shehaj.

 

burimi:/standard

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne