Sonte starton supersfida Barcelona-Juventus: Ja favoriti!

Sonte në orën 20:45 do të startojë në “Camp Nou” supersfida mes Barcelonës dhe Juventusit.
Barcelona ka një mision shumë të vështirë para, sepse duhet të përmbysë rezultatin e ndeshjes së parë ku Juventus arriti të shënonte plot 3 herë në portën e Barcelonës.
Pavarësisht rezultatit të thellë në favor të Juventusit, kompania e basteve “Bet365” vendos si koeficient për fitimin e ndeshjes së Barcelonës 1.45, barazimi kuotohet me 5.25 dhe fitorja e Juventusit ka kuotën 6.75./

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne