Sot seanca në Apel për ish-kryeministrin Berisha, avokatët mbërrijnë në GJKKO

Mbahet sot seanca gjyqësore e radhës për ish-kryeministrin Sali Berisha.

Sot do të shqyrtohet në Apel kërkesa e Berishës për një masë më të lehtë dhe marrjen e tij pjesë në seancat plenare.

Ish-kryeministri Sali Berisha po hetohet për çështjen e privatizimit të ish-kompleksit Partizani. Ai ndodhet prej 30 dhjetorit të vitit të kaluar në masën ‘arrest shtëpie’./BW

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne