SPAK kërkoi 2 vite e 6 muaj burg për Belerin, shpërthen avokati i tij

Pas shpalljes së pretencës nga SPAK, ka reaguar ashpër avokati i Fredi Belerit. Një fabul e ndërtuar shumë keq dhe vendim të paligjshëm e ka cilësuar ai.

“Nuk sollën asnjë provë përveç dëshmisë së, Arsen Ramës.

Është një fabul e ndërtuar shumë keq. Edhe ata të 46-ës e ndërtonin më mirë fabulën. Është një akuzë e turpshme, vendim i pritshëm”, tha avokati./tpz

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne