SPAK merr nën hetim për fshehje pasurie deputetin e PD, Asllan Dogjani

Deputeti i Partisë Demokratike, Asllan Dogjani është nën hetim për fshehje pasurie. Sipas informacioneve hetimi ndaj Dogjanit po kryhet nga Prokuroria e Posaçme.

Ndërsa mësohet se SPAK ka kërkuar informacione në disa institucione.

Kujtojmë që pak ditë më parë Dogjani u paraqit edhe në SPAK dhe është marrë në pyetje./BW

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne