Shqiperia

Spiropali me Zv.ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka postuar në Facebook një foto gjatë takimit me Zv.ndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit, Matthew Palmer.

Zyrtari i DASH, Matthew Palmer ka mbërritur në Tiranë. Takimin e parë e zhvilloi me kryeministrin Edi Rama. Ndërsa pritet të takohet dhe me Presidentin Ilir Meta, kreun e PD, Lulzim Basha dhe kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi.

OPINIONE