EtiketeAFP

Bota

Serialet turke po pushtojnë botën

Serialet turke së fundmi kanë arritur të ndiqen dhe në vendet që njihen si “lindja e serialeve”, pra bëhet fjalë për vendet e Amerikës Latine. Këto seriale...

OPINIONE