EtiketeAgron Shehaj

Shqiperia

Veliaj, racist dhe përçarës!

Deputeti demokrat, Agron Shehaj, me tone të ashpra ka kritikuar ashpër kryebashkiakun, Erion Veliaj. Përmes një postimi në “Facebook”, Shehaj shkruan se...

OPINIONE

INTERVISTA