Etiketeaksident rrugor

Bota

Aksident rrugor në Kenia, 50 të vdekur

 Policia e Kenias ka njoftuar se 50 njerëz e kanë humbur jetën kur një autobus doli nga rruga dhe ra në një humnerë në qytetin perëndimor të vendit, Kericho...

Rajoni TE TJERA

Ndërron jetë hoxha Sead Ajruli

Sot në orët e paradites ka ndërruar jetë teologu Sead Ajruli. Ai nuk u mbijetoi lëndimeve të marra nga një aksident rrugor që ndodhi më 15 gusht në Greqi. Që...