EtiketeCNN

Bota

CNN: Trump thyen rekordin e gënjeshtrave!

Kanali televiziv CNN ka filluar fushatën për testimin e vërtetësisë së deklaratave të presidentit të Amerikës dhe ka thënë se Trump javën e kaluar ka thënë 61...

Bota

Pompeo: Maduro i ka ditët e numëruara

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo u shpreh i bindur se “Maduro i ka ditët e numëruara”. Sekretari Pompeo gjatë pjesëmarrjes në një program të kanalit...

Bota

CNN tallet me marrëveshjen historike

Lajmi i marrëveshjes historike mes presidentit amerikan Donald Trump dhe liderit komunist të Koresë së Veriut është raportuar gjerësisht në mediat...

Bota

CNN: Qeveria e SHBA drejt pushimit

Kanali televiziv CNN raportoi se në rast se deri në mesnatë të ditës së premte më 28 prill, Kongresi i Amerikës nuk miraton projektbuxhetin për administratën...

OPINIONE