EtiketeKliti Kote

Opinion

Leter imamit qe bleu nje spital

Nga Kliti Kote*   Bismilahi Rrahmani Rrahim. Diten e djeshme ne mediat online u publikua nje lajm i cili informonte qytetaret, se imami bamires i...

Opinion

Transformimi i Edi Rames

Nga Kliti Kote Perpara disa ditesh se bashku me familjen time menduam te dilnim ne panairin kombetar te bujqesise i cili zhvillohej ne sheshin...

Opinion

Shqiptarizmat e Marin Memes

Nga Kliti Kote Kur degjoj Marin Memen me duket vetja sikur jam ne klasen e 5 fillore, ne oren e historise. Histori mitesh dhe perrallash mitike, nacional...

OPINIONE

INTERVISTA