EtiketeLavrov

Bota

Lavrov takon Kim Jong Un

Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov është takuar me liderin verikorean, Kim Jong Un dhe homologun e tij nga Koreja Veriore, pak kohë para takimit të...

Bota

Lavrov do të udhëtojë në Uashington

Ministri i Punëve të Jashtme të Rusisë Sergej Lavrov do të qëndrojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nga data 9 deri 11 maj dhe se me këtë rast do të...

OPINIONE