EtiketeMaduro

Bota

Maduro shpall marrëveshjen me opozitën

Qeveria e Venezuelës dhe pesë liderë të partive opozitare njoftuan se kanë ranë dakord për fillimin e një procesi të ri të dialogut për të zgjidhur problemet...

Bota

Zvogëlohen tensionet në Venezuelë

Janë zvogëluar tensionet nëpër rrugët e Venezuelës, të cilat ishin mobilizuar më datat 30 prill dhe 1 maj, raporton Anadolu Agency (AA). Venezuela sot kaloi...

OPINIONE