Etiketemafia

Shqiperia

Rama, presion ndaj SPAK

Kryeministri Edi Rama, ashtu siç dukej nga fushata e Rilindjes, që i parapriu deklaratave të tij të para për çështjen e përgjimit të Ndragheta nga anti-mafia...

Bota

Salvini pranon gafën (Video)

I është kthyer në boomerang ministrit të Brendshëm të Italisë, Mateo Salvini publikimi i një video ku një banor i qytezës Riace shfaqet i indinjuar kundër...

Opinion Rajoni

Kosova, Mafia dhe Zvicra

Eroll VELIJA Portretet e Xhavit Halitit, Hashim Thaçit dhe të një ushtari anonim të UÇK-së zënë vendin qëndror në ballinën e numrit më të ri të revistës javore...