Etiketemanovra

Bota

NATO zhvillon manovra në Detin e Zi

Mbi 700 trupa rumune, amerikane dhe britanike do të zhvillojnë manovra të përbashkëta ushtarake gjatë tri ditëve në vazhdim, në ujërat territoriale rumune të...

OPINIONE