EtiketeMaqedonia e Veriut

Rajoni

Shaqir Fetahu zgjidhet kryetar i BFI-së

Me 18 vota pro dhe 3 kundër Shaqir Fetahu është zgjedhur reis i Bashkësisë Fetare Islame, përcjell SHENJA. Ndërkohë Fetahu deri më tani 7 muaj ka qenë ushtrues...