EtiketeQeveri

Shqiperia

Krisja

Jo negociata më një qeveri që kërkon t’i përdorë ato për të vendosur një lekoplast në një plagë që kërkon ndërhyrje kirurgjikale. Jo negociata me një qeveri që...

Shqiperia

Rama: Pse e lashë jashtë Tahirin

Kryeministri Rama në ditën e dytë të mbledhjes në Vlorë me qeverinë e re ka deklaruar me bindje se Ilir Meta do ta dekretojë, pavarësisht deklaratave gjatë...

Shqiperia

Lubonja për Rama 2

I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në ‘News24’, analisti Fatos Lubonja ka bërë një përmbledhje për situatën politike dhe kabinetin qeveritar ‘Rama 2’. Lubonja tha...

Shqiperia

Një qeveri që po dëbon shqiptarët

Manjani: 200 mijë shqiptarë kërkuan azil në Amerikë me qeverinë më të mirë Ish-Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, vijon të jetë aktiv në rrjetet sociale me...