EtiketeRamush Haradinaj

Rajoni

Haradinaj: S’ka dialog për territore

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, thotë se në dialogun e pritshëm me Serbinë, objektivi mbetet njohja reciproke, ndërsa këmbimi i territoreve, një...

Rajoni

Haradinaj ‘kopjon’ Putinin (Foto)

Ramush Haradinaj këtë fundjavë ka vendosur që të jetë “mysafir” i kampiones së sportit të Kosovës, kampiones olimpike Majlinda Kelmendi dhe trajnerit të saj...