EtiketeSulmi terrorist

Bota

Kush ishte prapa sulmit terrorist Ahvaz?

Disa persona të armatosur kryen një sulm terrorist në qytetin jugor të Ahvaz të shtunën, më 22 shtator. 4 terroristë hapën zjarr mbi ushtarët dhe civilët gjatë...