Talebanet mundin SHBA-ne, presidenti i Haitit vritet nga mercenare amerikane dhe kurbani Gramoz Ruci

Ne videon me siper Olsi Jazexhi dhe Gjergji Thanasi diskutojne largimin e turpshem te Amerikes nga Afganistani dhe fitoren e Emiratit Islamik te Talebaneve: vrasjen e presidentit te Haitit nga komando te DEA-s amerikane dhe arsyet qe cuan Edi Ramen te bej kurban Gramoz Rucin per Erion Veline dhe bandat amerikane te Tiranes.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne