“Të fortët të veshur me të zeza që pastruan provat” nga shtëpia e Saimir Tahirit

Pas denoncimit te forte te bere nga kryedemokrati Lulzim Basha se njerëz të fortë e të veshur me të zeza popastronin provat në shtëpinë e ministrit Tahiri, Newsbomb publikon fotot nga banesa e ish-ministrit.

Dhe ja ku i keni të “fortët e veshur me të zeza”. Janë të gjithë djem dhe vajza të reja dikur pjesë e kabinetit të ministrit që shkuan në shtëpinë e Tahirit bashkë me shumë gazetarë të tjerë.

Stafi ka qenë duke u përgatitur për emisionin Opinion e duke i ofruar mbështetje të plotë ish-ministrit.

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne