Të humbur prej disa ditësh, gjenden të pajetë trupat e dy të rinjve në Malësinë e Madhe

Trupat e pajetë të dy të rinjve të zhdukur në Malësinë e Madhe prej disa ditësh, janë gjetur pas disa kërkimeve.

Policia ka gjetur trupat e Vilson Çutajt dhe Klement Papajt.

Ata rezultonin të zhdukur prej 3 tetorit, bashkë me shtetasin Danjel Pepaj, i cili dyshohet si personi që i ka qëlluar me armë zjarri dhe më pas iu ka fshehur trupat dhe është larguar në drejtim të paditur.

Të rinjtë u gjetën të vrarë në zonën malore të Vrithit në Malësi të Madhe./lapsi

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne